led bāra letes noma

LED mēbeļu un gaismas objektu noma

LED mēbeles piešķir pasākumam pilnīgi jaunu dimensiju, tapēc SIA Akurāts uzsācis arī LED mēbeļu un gaismas objektu nomu Latvijā un Baltijas valstīs. LED aprīkojums piemērots dažādai pasākumu tematikai un lieliski iederēsies gan lielu pasākumu norises vietās, gan mājas ballītēs.

Lasīt vairāk

Īpaši piedāvājumi Tev vasaras saulgriežu svinībām!

Nomā telti Jāņu svinībām brīvā dabā un mēs Tev uzsauksim galdus un solus bez maksas. Nelaid garām šo iespēju!

Lūk, mūsu piedāvājums vasaras saulgriežiem brīvā dabā:

  • 5 x 5 m telts noma + galds un 2 soli bez maksas;
  • telts „Zvaigzne” noma + galds un 2 soli bez maksas;
  • 10 x 10 m telts noma + 2 galdi un 4 soli bez maksas.

Vai atradi sev piemērotāko?

Lasīt vairāk

Pretodu lampa

Lai Jūsu rīkotajā pasākumā viesi netraucēti varētu baudīt vakaru bez sīcošiem kukaiņiem, mēs piedāvājam lielisku risinājumu – pretodu lampu! Tā pasargās Jūs un Jūsu viesus no uzmācīgiem lidojošiem kukaiņiem.

Lasīt vairāk

Drapērijas

VASARAS LAIKS – krāšņu pasākumu laiks!

SIA ”Akurāts” turpina attīstīties un pilnveidot neaizmirstamus notikumus brīvā dabā. Un pateicoties sadarbības partneru vēlmēm, padarām svētkus pilnīgākus.

Lasīt vairāk

Telts Noma Svinībām

Vēlies sarīkot svētkus, bet nevari atrast pietiekami lielas telpas to norisei? Telts noma svinībām būs lielisks risinājums. Ar šī pakalpojuma palīdzību pietiks vietas visiem pasākuma viesiem, turklāt nebūs jāuztraucas par to, ka lietus vai citi nelabvēlīgi laika apstākļi sabojās svinības. Izvēloties telts nomu pie Akurāts jūs varat būt pārliecināts par to, ka pakalpojums būs pieejams jebkurā vietā Latvijā, kā arī Lietuvā un Igaunijā.

Lasīt vairāk

Stāvgaldi un Galdauti

Arvien plašāk tiek rīkoti pasākumi, kuros viesi brīvi pārvietojas pa pasākuma telpu vai teritoriju. Šādos pasākumos ērti ir stāvgaldi. SIA „Akurāts” piedāvā stāvgaldu nomu. Galda diametrs ir 85cm un augstums 113cm. Pie viena šāda stāvgalda ērti var nostāties 4 personas.

Lasīt vairāk

Telts noma kāzām

Ja Jums ir sapnis par kāzu svinībām brīvā dabā siltā vasaras naktī, ir ļoti būtiski parūpēties, lai tas netiktu sabojāts slikta laika apstākļu dēļ. Telts noma ir lielisks risinājums šādai situācijai – pat ja līs lietus, viesi paliks sausi un nav nepieciešams meklēt zēli, kur pārcelt viesības sliktu laika apstākļu gadījumā.

Lasīt vairāk