1. Cik ilgi iepriekš man būtu jārezervē telts?

Teltis iesakām rezervēt vismaz 2 mēnešus pirms jūsu plānotā pasākuma. Pēc iespējas savlaicīgāka telšu rezervācija sniedz garantiju, ka mūsu noliktavā ir visi jums vēlamo telšu veidi un izmēri. Aizpildiet “Akurāts” Pasūtījuma formu un precizējiet informāciju par jums interesējošo telti/ teltīm un pasākumu. “Akurāts” darbinieki ar jums sazināsies vienas darba dienas laikā.

Protams, ka telts lielums ir tiešā mērā atkarīgs no jūsu plānotā pasākuma veida – vai tas būs koncerts, diskotēka, klāti galdi ar ēdināšanu vai arī telts kalpos kā noliktava vai produktu prezentācijas vajadzībām. Katrs gadījums ir individuāls. Taču, ja plānojat aktīvu pasākumu, lai viesi varētu justies ērti, vienam cilvēkam jārēķina 2 m2 . Sadaļā Teltis atradīsiet detalizētu aprakstu par katru no telšu veidiem.

“Akurāts” piedāvā divu veidu grīdas:
Plastmasas grīda – zaļa izrullējama plastmasas grīda, lai pārsegtu zālienus. Šī grīda nav ieteicama dejošanai, tāpēc būs vairāk piemērota izstādēm, produktu prezentācijām vai mierīgākai pasēdēšanai pie galdiem. Kvalitatīvai uzklāšanai obligāti ir nepieciešams līdzens pamats. Šo grīdas veidu var klāt līdz -5°C temperatūrai. Iespējamais grīdas uzklāšanas laukums ir no 1 m2 līdz pat 1000 m2.

Koka grīda – izturīga dēļu grīda, kas piemērota visu veidu pasākumiem – koncertiem, kāzām, dejām un jebkurai aktīvai nodarbei. Grīdu uzklāj uz metāla konstrukcijas platībā sākot no 25 m2 līdz pat 1000 m2. Šo grīdas veidu var izmanot arī ziemā. Arī koka grīdas uzstādīšanai ir nepieciešams līdzena virsma jeb pamats.

Sadaļā Grīdas atradīsiet sīkāku aprakstu par katru no grīdu veidiem, kā arī fotogrāfijas.

Jā, ikvienu telti ir iespējams apsildīt ar speciālām gāzes sildlampām. Tādejādi teltis jūs varat lietot arī vēsākā laikā – pavasarī, ziemā vai rudenī, pārvēršot telti par mājīgu un siltu telpu jūsu vajadzībām. “Akurāts” piedāvā propāna gāzes terases sildītājus metāla krāsā. Ar vienu šādu lampu paredzēts apsildīt aptuveni 20 m2 lielu platību. Lampas izmērs ir 750 mm diametrā un 2250 mm augstumā. Lampai siltuma avots ir propāna gāzes balons, kas ievietojams lampas pamatnē. Tās jauda ir 13 Kw.

Jā, ikvienā teltī ir iespēja uzstādīt apgaismes lampas, kas ļaus jums lietot telti arī dienas tumšajā laikā. “Akurāts” piedāvā dienas gaismas tipa apgaismes lampas. Lapas garums – 120cm, bet platums – 10cm. Viena šāda lampa pietiekami labi apgaismos aptuveni 10m2 lielu platību. Lai uzstādītu lampas jums jānodrošina 120W strāvas padevi līdz telts atrašanās vietai.

“Akurāts” montāžas brigāde aiztransportēs, uzstādīs un nojauks jūsu pasūtīto telti jebkurā Latvijas, Lietuvas un Igaunijas vietā – pilsētā, ciematā, pagastā vai sētā. Iepriekš ir jāvienojas par precīzu jūsu pasākuma norises laiku un vietas adresi, vēlamo telts montāžas un demontāžas laiku.

Ja esat pasūtījuši telti, “Akurāts” montāžas brigāde to aizvedīs, samontēs un demontēs. Katras telts uzstādīšanai ir vajadzīgs atšķirīgs laiks – mazajām teltīm no 30 minūtēm, bet lielajām teltīm līdz pat 8 stundām. Lai jūsu pasākums noritētu kā plānots un bez aizķeršanās, jums ir jārēķinās ar pasūtītās telts uzstādīšanas laiku. Koka vai plastmasas grīdas, kā arī galdu ar solu uzstādīšanai arī jāplāno papildu laiks. Jūsu pasākums noritēs pēc plāna, ja jau iepriekš paredzēsiet pasūtītā inventāra montāžas laikus. Iekļaujiet šo laiku jūsu kopējā pasākuma plānā!
Protams, ka montāžas laiku ietekmē arī laika apstākļi, telts atrašanās vieta un piekļuve tai, dažādi blakus apstākļi, piemēram, telts montāžas vietā nav piebraucamais ceļš, ir novietotas automašīnas vai arī ir nepieciešamas caurlaides. Šādi apstākļi pasūtītājam ir jāparedz vai jānovērš.

Paredzēts, ka klients pats uzstāda 3×3 (9m2) lielo telti un 50 m2 lielo telti ZVAIGZNE. Šādā gadījumā pasūtītājs pats brauc teltij pakaļ uz “Akurāts” noliktavu, pats uzstāda un arī pats atved atpakaļ. Jebkuras citas lielākas telts pareiza un kvalitatīva uzstādīšana un nojaukšana prasa īpašas tehniskas iemaņas un pieredzi, tāpēc to veic “Akurāts”montāžas brigāde.

Ja sākat plānot savu pasākumu un telts uzstādīšanas vietu, pārliecinieties, lai jūsu iecerētajai vietai var piebraukt ar automašīnu. Piebraucamais ceļš ir obligāts nosacījums, lai “Akurāts” montāžas brigāde varētu veikt telts uzstādīšanas darbus. Šaubu gadījumā par piebraucamā ceļa atbilstību, “Akurāts” komanda aizbrauks uz montāžas vietu, novērtēs to un sniegs konsultācijas.

Pirms plānojat uzstādīt telti kādā jūsu nolūkotā vietā, pārliecinieties, lai šīs vietas ietilpība ir atbilstoša pasūtāmās telts izmēriem, t.i. – vai ir pietiekami liels grīdas laukums un pietiekams augstums, lai tajā ietilptu telts kore. Piemēram, lai netraucētu blakus esošo ēku konstrukcijas, koku zari u.tml. Apakšējā tabulā ir redzami “Akurāts” telšu malu platumi un augstumi, kā arī kores augstums:

Telts Malu platums Malu augstums Kores augstums
3x3 3m 2,4m 3,2m
5×5 VIP 5m 2,5m 5m
5×5 5m 2,3m 3,5m
10x60VIP 5m 2,5m 4,3m
12×50 5m 2,3m 4,3m
20×100 5m 3m 6m
10X50 5m 2,4m 4m