Lai nodrošinātu būvniecības darbu nepārtrauktību neatkarīgi no gadalaiku maiņas, iesakām nomāt teltis! Tādējādi no nokrišņiem un stipra vēja radītiem bojājumiem iespējams pasargāt būvniecības darbus, kā arī pašiem celtniekiem patverties sausumā.

Telts noderēs izvietošanai virs būvbedres, tā var kalpot kā īslaicīga noliktava, vieta, kur veikt materiālu apstrādes darbus vai noderēt pašu būvnieku vajadzībām.

Atbalsts būvniecības procesā

Pasākumu aprīkojuma serviss “Akurāts” piedāvā kompleksu risinājumu celtniecības telšu nomai. Tā kā būvniecības darbi ir daudzveidīgi, arī telts tiem jāatrod vispiemērotākā. Mēs piedāvājam kombinēt dažādu izmēru teltis.

„Akurāts” noliktavās ir ārkārtīgi plašs piedāvājums, sākot no 9 m2 līdz pat 1500 m2 lielām teltīm. Pieejamas nelielas teltis: 3 m x 3 m (9 m2), 5 m x 5 m (25 m2) un 5 m x 5 m ar konusveida jumtu (25 m2).

Iespaidīga izvēle atrodama lielo telšu piedāvājumā. Nozīmīga to priekšrocība ir iespēja telšu garumu pielāgot konkrētai vajadzībai.
10 m x 10 m – 130 m (pielāgojama platība no 100 m2 līdz 1300 m2),
12 m x 10 m – 25 m (pielāgojama platība no 120 m2 līdz 300 m2),
20 m x 10 m – 75 m; (pielāgojama platība no 200 m2 līdz 1500 m2),

Telts – noliktava

Telts noma celtniecības procesā var kalpot arī kā īslaicīga noliktava, kur glabāt dažādus materiālus. Tādējādi materiāli tiks pasargāti no lietus, sniega un vēja, kā arī tiešiem saules stariem, kas atsevišķos gadījumos var kaitēt materiālu kvalitātei.

Pilna servisa telšu noma

„Akurāts” ir pilna servisa uzņēmums – tas ne tikai iznomās Jums nepieciešamo telti, bet arī nodrošinās tās piegādi un montāžu. Jums nekad nebūs jāsaskaras ar tādu problēma kā netīra vai ieplīsusi telts, jo „Akurāta” speciālisti regulāri mazgā un uztur visu nomas aprīkojumu lieliskā kārtībā.

Papildaprīkojums – vai esat par to iedomājies? Piemēram, gāzes sildītāji, dienasgaismas lampas, galdi, soli un citas mēbeles – to visu atradīsiet „Akurāts” noliktavā.

Lai jums vienmēr produktīvs darbs un „Akurāts” teltis celtniecībai ir lielisks atbalsts!