Izcils pasākums – ikviens tiecas uz to! Ja rīkojat svinības dabā, telts noma ir labākais risinājums, lai Jūs netraucētu nepiemēroti laikapstākļi. Mēs, “Akurāts” komanda, ar prieku Jums nodrošināsim kvalitatīvas nojumes un teltis pasākumiem!

Piedāvājam dažādu izmēru nojumes un teltis no 9 m2 līdz pat 1500 m2 platībā. Mēs nodrošinām pilnu servisu, kurā ietverta telts noma, piegāde un montāža. Papildus izvēlieties arī citu aprīkojumu.

Plašs svētku aprīkojuma klāsts – no galdiem un krēsliem līdz pat grīdas segumam un apgaismojumam. Un, protams, teltis un nojumes! Mēs piegādāsim tās jebkurā vietā Latvijā, Lietuvā vai Igaunijā, kā arī to uzstādīsim un pēc pasākuma demontēsim un aizvedīsim to prom. Ieskatieties „Akurāts” piedāvājumā – mēs esam pārliecināti, ka telts noma Jūsu ballīti padarīs vēl spožāku un atmiņā paliekošāku!

Telts noma dažādiem pasākumiem

Telts vai nojumes noma būs piemērots risinājums gan svinībām ar nelielu viesu skaitu, gan arī pasākumam ar vairākiem desmitiem cilvēku. Nojumes noma palīdzēs radīt patīkamus apstākļus, sniedzot iespēju patverties no lietus, svelmainas saules vai stipra vēja.

Lūk, pasākumi, kam noderēs “Akurāts” piedāvātās teltis un nojumes:

 • dzimšanas dienas svinībām;
 • kristībām;
 • kāzām;
 • izlaidumiem;
 • korporatīvajiem pasākumiem;
 • sporta spēlēm;
 • koncertiem, festivāliem u.c.

Tās noderēs Jums arī gadatirgos, pilsētas svētkos un jebkurā citā publiskā pasākumā, kurā nepieciešams pasargāt viesus, ēdienu vai reprezentācijas materiālus no neparedzamiem laikapstākļiem.

Ja Jūs vēlaties sagādāt viesiem komfortu, tad nojumes īre būs trāpījums desmitniekā! Mūsu pieredzējušie speciālisti izdarīs visu no A līdz Z. Mēs, pasākumu aprīkojuma serviss „Akurāts”, nodrošinām pilna servisa pakalpojumus.

Telts īre ar papildu aprīkojumu

Kāda izmēra nojume būs piemērotākā? Tas atkarīgs no pasākuma un plānotā viesu skaita. Mūsu piedāvājumā atradīsiet dažāda veida un izmēra teltis (no 9 m2 līdz pat 1500 m2), lai cilvēki justos ērti. Lielākajai daļai mūsu telšu platība ir pielāgojama katra klienta vajadzībām. Piemēram, 10 m platas telts garums var būt no 10 līdz pat 130 m.

Jūs varat izvēlēties, vai tā būs ar vai bez sienām, logiem un durvīm. Telpas atmosfēras radīšanai iespējama telts īre ar plastikāta vai stikla sienām. Ja laika prognoze sola saulainu un siltu laiku, tad viesībām piemērota būs tikai nojumes noma, taču, ja iespējams lietus vai stiprs vējš, telts ar sienām radīs lielāku komfortu.

Papildu ērtībām pie mums pieejamas ne tikai teltis pasākumiem, bet iespējams nomāt arī šādu pasākuma aprīkojumu:

 • galdus;
 • krēslus;
 • grīdas segumu teltij vai nojumei;
 • atpūtas mēbeles – dīvānus un klubkrēslus;
 • sildītājus;
 • apgaismes lampas;
 • saliekamu skatuvi un cita veida aprīkojumu.

Parūpējieties par saviem viesiem, un viņi Jūsu ballīti atcerēsies ar patīkamām emocijām! Piemēram, kāzām noteikti būs nepieciešama elegantas telts noma ar logiem un grīdu. Savukārt dzimšanas dienas ballītei dārzā lieliski noderēs vienkāršas nojumes īre.

Kad esat izvēlējies vajadzīgo telti vai nojumi, spiediet pogu “Aizpildīt pieteikumu” tepat mūsu mājaslapā un norādiet visu nepieciešamo informāciju. Teltis pasākumiem atrodas tikai viena klikšķa attālumā, un tas padarīs Jūsu izvēli krietni vienkāršāku!

Ja nepieciešama nojumes īre, sazinieties ar “Akurāts” komandu!

Ja nepieciešamās telts īre ir pieteikta mūsu mājaslapā, “Akurāts” speciālists ar Jums sazināsies vienas darbadienas laikā. Vienlaikus varēsiet uzdot Jums interesējošus jautājumus, precizēt neskaidrības, kā arī pasūtīt papildu inventāru, ja iepriekš esat piemirsis to izdarīt vai radušās jaunas vajadzības.

Lai pārliecinātos, ka Jūsu izvēlētais aprīkojums ir pieejams konkrētajā datumā, aicinām Jūs izmantot iespēju sazināties ar mūsu speciālistiem. Lūk, mūsu kontaktinformācija: +371 26338888, +371 67394933 vai info@akurats.lv.

Greznas telts īre vai vienkāršas nojumes noma - Jūsu labākais ieguldījums lieliskai pasākuma norisei!