bara-kresli-1

bara-kresli-2

bara-kresli-3

Mūsdienīgu bāra krēslu noma vajadzīgajā laikā un vietā

Visa gada garumā tiek organizēti dažādi pasākumi: kāzas, konferences, festivāli, jubilejas un daudzi citi. Tādēļ saviem klientiem piedāvājam pilnu aprīkojuma servisu, kas nodrošinās ērtības gan pasākumu rīkotājiem, gan apmeklētājiem. Ja drīzumā esi iecerējis rīkot ballīti, kurā būs ievērojams skaits viesu, un, ja meklē krēslus, kuros ērti visus sasēdināt, tad esi nonācis īstajā vietā. Saliekamie, banketu vai bāra krēsli - pie mums ir viss nepieciešamais lieliskai pasākuma norisei.

Bāra krēslu tehniskie parametri
Diametrs 32mm
Augstums 0,79m
Bāra krēsli pieejami tumši pelēkā krāsā, savukārt to rāmis ir gaiši pelēks

Nomas noteikumi izvēloties Akurāts.lv bāra krēslus u.c. preces savam pasākumam
Lai tiktu izpildīts pasūtījums par bāra krēslu īri un uzstādīšanu, ikvienai fiziskai vai juridiskai personai pirms darbu veikšanas ir jānoslēdz Nomas Līgums ar SIA Akurāts.lv.

Iznomā un ietaupi

Ja pasākumi tiek rīkoti vien pāris reizes gadā vai retāk, tad svētku atribūtikas noma noteikti būs izdevīgāka kā tās iegāde. Arī gadījumos, ja esi iecerējis atvērt bāru vai kafejnīcu, tad sākumā vari izmēģināt inventāra nomu, lai pārliecinātos, kas apmeklētājiem ir piemērotāks un nodrošina lielākas ērtības. Bāra krēslu noma ļaus ietaupīt - iznomā tos vajadzīgajā:

 • laikā;
 • vietā;
 • skaitā.

Turklāt pēc pasākuma Tev nebūs jāuztraucas ne par to uzglabāšanu, ne transportēšanu, ne sakopšanu, jo mūsu darbinieki visu izdarīs Tavā vietā. Ikviens bāra krēsls un cits aprīkojums tiks nogādāts vēlamajā vietā un laikā, kā arī profesionāli uzstādīts un demontēts pēc pasākuma beigām.

Bāra krēslu noma - lielisks risinājums jautrām ballītēm

Atkarībā no pasākuma specifikas un atrašanās vietas, piedāvājam iznomāt ne tikai bāra krēslus, bet arī citus ērtus sēžamos. Ja pasākums paredzēts dārzā, tad diez vai bāra krēsli būs īstā izvēle, savukārt, ja ballīte norisināsies telpā ar augstiem galdiem vai bāra leti, tad bāra krēsls viennozīmīgi būs īstā izvēle. Parūpējies par viesu labsajūtu un izvēlies pasākumam atbilstošākos sēžamos. Nomai pieejami šādi krēsli:

 • melni, salokāmi un viegli pārvietojami krēsli;
 • mīksti, eleganti un ērti banketu krēsli;
 • moderni bāra krēsli vakara pasākumiem.

Mūsu piedāvātie bāra krēsli ir gandrīz 80 cm augsti un tie ir tumši pelēkā krāsā ar gaišu metāla rāmi. Atšķirībā no saliekamā vai banketa krēsla, bāra krēsls liks ballītei izskatīties modernāk un radīs stilīga bāra noskaņu. Pārsteidz savus viesus ar atmiņā paliekošu pasākumu!

Izcila kvalitāte un lielisks serviss

Mēs, uzņēmums “Akurāts”, pasākumu inventāra nomas pakalpojumus piedāvājam jau kopš 2005. gada, šajā laikā kļūstot par vadošo telšu un svētku aprīkojuma iznomātāju visā Latvijā. Kopš 2007. gada inventāra nomu piedāvājam arī Lietuvā un Igaunijā. Mūsu inventāra risinājumus uzņēmumi un privātpersonas izmanto gadatirgos, izstādēs, koncertos un citos pasākumos. Bāra krēsli ir īpaši pieprasīti:

 • prezentācijās;
 • kāzās;
 • dzimšanas dienu svinībās;
 • kokteiļballītēs un citos svētkos.

Bāra krēslu noma ir viens no mūsu pieprasītākajiem pakalpojumiem, jo tie ir gan ērti, gan eleganti un rada īpašu noskaņu. Bāra krēsli būs ideāli piemēroti neformālām ballītēm vai svinībām, kuras norisinās šaurās telpās.

Piesakies jau šodien!

Ja vēlies pieteikt krēslu vai kāda cita mūsu pakalpojuma nomu, tad sazinies, zvanot pa tālruni 26338888 vai rakstot uz e-pastu info@akurats.lv. Zem katra pakalpojuma apraksta atrodas arī pieteikums, kuru vari aizpildīt, lai saņemtu atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. Pieteikumā jānorāda:

 • vārds un uzvārds;
 • e-pats;
 • telefona numurs;
 • tēma un apraksts brīvā formā, kurā jānorāda vēlamais vienību skaits.

“Akurāts” pieredzējušie speciālisti īsā laika periodā sazināsies ar Tevi, lai sniegtu atbildes uz jautājumiem vai precizētu piegādes detaļas. Sarīko neaizmirstamus svētkus gan sev, gan citiem un gādā par viesu labsajūtu, iznomājot mūsu inventāru. Pasūti šodien un svini jau rītdien!

AIZPILDĪT PIETEIKUMU