gaismasgalds_big5

gaismasgalds_big4

gaismasgalds_big3

Nomā izdevīgi stilīgus dekoratīvos gaismas galdus
Ir sācies tumšais laiks, kad bieži vien ir nepieciešami dažādi papildus gaismas risinājumi, īpaši, ja tiek organizēti kādi svētki vai lielāki pasākumi. Kompānija Akurāts.lv piedāvā iznomāt mūsdienīgus gaismas galdus izdevīgāk nekā citās kompānijās. Pieejama ne tikai gaismas galdu īre, bet arī galdu uzstādīšana un demontāža pēc pasākuma norises beigām. Svarīgi minēt, ka viena gaismas galda diametrs ir 0.60m, bet augstums – 1.10m.

Daudzfunkcionālie un mūsdienīgie gaismas galdi palīdzēs radīt īpašu atmosfēru un noskaņu jebkuram pasākumam neatkarīgi no tā, vai tas notiks smalkā viesnīcas vestibilā, pamestā fabrikas ēkā vai āra vidē. Tuvojas svētku laiks – nodrošiniet pasākuma norises vietu ar oriģinālu gaismas risinājumu. Jāuzsver, ka galda korpuss ir veidots caurspīdīga sintētiskā materiāla, kas galdam piešķirs silta gaismas avota formu. Jāpiebilst, ka kompānijas piedāvā vairākus gaismas galdu krāsu toņus, ko varēsiet piemērot tieši savam pasākumam. Gaismas galdu noma- lielisks risinājums, ja šis inventārs nepieciešams tikai uz īpaša pasākuma laiku.

gaismas-galds-11

gaismas-galds-12

gaismas-galds-13

gaismas-galds-14

gaismas-galds-15

Akurāts.lv piedāva ne tikai gaismas galdus, bet arī telšu u.c. preču nomu –
Akurāts.lv Latvijā strādā jau kopš 2005.gadā un salīdzinoši īsā laikā ir kļuvis par vadošo telšu un to aprīkojuma iznomātāju visā Latvijā. Kompānijas pakalpojumus izvēlas gan lielāki, gan mazāki uzņēmumu, pasākumu aģentūras gan Latvijā, gan Lietuvā, gan Igaunijā.

Plānojot pasākumu un gaismas galdu vai cita aprīkojuma uzstādīšanu, iepriekš ir obligāti jāvienojas par precīzu jūsu pasākuma norises laiku un vietas adresi, vēlamo telts vai cita aprīkojuma montāžas un demontāžas laiku. Papildus klientam ir vēlams nodrošināt:

  • Piebraucamā ceļa esamību un atbilstību pasūtītā aprīkojuma nogādāšanai velamajā vietā vietā;
  • Skaidri jābūt zināmam vietas attālumam no Rīgas;
  • Jānosaka aprīkojuma montāžas un demontāžas laiks;
  • Uzstādāmās vietas atbilstība aprīkojuma izmēriem.

Akurāts.lv darbinieki ir zinoši un pieredzējuši speciālisti, kuri vajadzības gadījumā sniegs nepieciešamās konsultācijas un palīdzēs klientam izvēlēties piemērotākās preces plānotajam pasākumam. Izīrētās preces tiks nogādātas vēlamajā vietā un laikā, kā arī uzstādītas un demontētas pēc pasākuma beigām.

Akurāts.lv ir plaši zināms un pieprasīts uzņēmums, kas klientiem izdevīgi piedāvā gaismas galdu, dažāda izmēra telšu nomu, kā arī citus mūsdienīgus inventāra piedāvājumus, lai iecerētais pasākums izdotos godam. Iznomājiet gaismas galdus u.c. inventāra risinājumus no Akurāts.lv un radiet neaizmirstamu noskaņu ikvienā pasākumā.

AIZPILDĪT PIETEIKUMU