saliekama-skatuve

Tehniskie parametri
Izmērs sākot no 3m x 2m līdz 7m x 5m
Laukums sākot no 6 kv.m līdz 35 kv.m
Iespējamā konfigurācija taisnstūris, kvadrāts, T, L vai U veida forma ar pakāpieniem
Krāsa tumši brūna
Celtspēja 750 kg/kv.m.
Augstums no 63cm līdz 83cm

Mūsdienu pasākums nav iedomājams bez skatuves. Tādēļ Akurāts pasākumu serviss saviem klientiem piedāvā iznomāt kvalitatīvu saliekamo skatuvi. Skatuve ir piemērota, lai uz tās uzstātos viesi, mūziķu grupa vai deju kolektīvs ar saviem priekšnesumiem. Uz skatuves notiekošo varēs labi redzēt no telpas vai telts tālākajām vietām. Uz skatuves iespējams izvietot banketu vai saliekamos krēslus. Ja uz skatuves paredzēts uzstāties ar runu, vēlams būtu novietot mūsu piedāvāto tribīni/oratora pulti.

Skatuve sastāv no 1x2m un 1x1m lieliem moduļiem. Skatuves podesta virsma ir izgatavota no tumši brūna saplākšņa, kuram pa perimetru iestrādāts alumīnija profila  rāmis. Podestus savstarpēji var sastiprināt dažādās pozīcijās, kas ļauj izveidot dažādas formas C;L;T vai U formas skatuvi. Skatuves nestspēja ir 7,5 kN/kv.m. Skatuves augstums ir regulējams no 63-83cm. Kāju regulēšana ļauj skatuvi uzstādīt arī nelīdzenās vietās. Skatuvei vienā malā tiek pieliktas kāpnes, lai cilvēki varētu ērti uzkāpt uz skatuves. Kategoriski aizliegts urbt caurumus, skrūvēt skrūves , aplīmēt vai citādi bojāt skatuves konstrukciju. Akurāts pasākumu serviss piedāvā 35kv.m lielu skatuvi. Lai noslēptu metāla konstrukcijas, skatuvei pa perimetru tiek piestiprināts elegants, melns auduma aizkars. Skatuves piegādi, uzstādīšanu un demontāžu veic tikai firmas Akurāts darbinieki.

Skatuves rezervāciju var veikt pa tālruni: 26338888, e-pastu: akurats@akurats.lv vai aizpildot pasūtījuma formu mūsu mājaslapā.

AIZPILDĪT PIETEIKUMU