Rīkojot pasākumu, ir nepieciešama ne tikai telts, bet arī kvalitatīvs grīdas segums, lai tā apmeklētāji justos ērti un komfortabli? Mūsu piedāvātā mobilās grīdas noma būs lielisks risinājums.

Akurāts piedāvā gan koka, gan plastmasas grīdas, kas ir lieliski piemērotas ikvienam gadījumam. Turklāt, izvēloties grīdu nomu pie mums, jums nebūs jāuztraucas par to piegādi un uzstādīšanu, jo to veiks kvalificēti uzņēmuma darbinieki.

Akurāts piedāvātā mobilās grīdas noma ir lieliski piemērota ikvienam gadījumam:

  • kāzām
  • festivāliem
  • pilsētas svētkiem
  • sporta spēlēm
  • izstādēm un citiem pasākumiem.

Tā kā pieejami divu grīdu veidi, izvēloties, ieteicams pievērst uzmanību, kādam mērķim tās paredzētas – mierīgai pasēdēšanai, izstādēm un banketiem vai ballēm un viesībām, kur paredzētas dejas un citas aktīvas nodarbes.

Akurāts mobilās grīdas noma piedāvā divu veidu grīdas – plastmasas un koka. Plastmasas grīdas ir piemērotas pasākumiem bez dejošanas un citām fiziskām aktivitātēm, piemēram, izstādēm, produktu prezentācijām vai, pasākumiem, kur paredzēts sēdēt pie galdiem. Šīs grīdas ir tumši zaļā krāsā un ir lieliski piemērotas, lai pārsegtu zālienus pasākuma laikā.

Plastmasas grīdas ir 1,2 metrus platas un vienā rullī parasti ir satīti 10 metri grīdu seguma. Iespējams uzklāt grīdas, kas ir līdz pat 800 metriem garas. Maksimālais pieejamais plastmasu grīdu laukums ir līdz 1000 kvadrātmetriem. Šīs grīdas ir paredzētas lietošanai apstākļos, kad gaisa temperatūra nav zemāka par -5 grādiem pēc Celsija skalas.

Otrs no grīdu veidiem, kas pieejams ar Akurāts grīdu nomu ir koka grīdas. Tās ir izturīgākas nekā plastmasas grīdas un ir piemērotas pasākumiem ar dejošanu un citām aktivitātēm. Koka grīdas lieliski derēs kāzām, koncertiem un daudziem citiem pasākumiem.

Šis grīdu segums ir veidots no spundētiem priedes koka dēļiem un tām ir cinkots metāla rāmis. Grīdas platums var būt no 5 līdz 20 metriem, bet garums no 5 līdz pat 50 metriem. Šis grīdu seguma veids ir daudz izturīgāks nekā plastmasas grīdas – tās var izmantot gan dejošanai un sportiskām aktivitātēm, turklāt tās var lietot arī ziemā. Mobilās grīdas noma pie Akurāts ievērojami atvieglo pasākumu organizēšanu, jo mūsu speciālisti gan piegādās grīdas, gan veiks to montāžu pirms un pēc pasākuma.