Tuvojas kādas svinības un vēlaties sarīkot neaizmirstamu pasākumu, bet nav pieejams vēlamais aprīkojums? Ir sācies tumšais laiks, kad dažādiem pasākumiem noderēs apgaismes lampas no kompānijas Akurāts.lv. Izrotā svētku vietu ar dažāda veida, skaistām un mūsdienīgām apgaismes lampām. Kompānija Akurāts.lv piedāvā par labām cenām iznomāt vajadzīgās gaismas sistēmas, pieejama arī piegāde un uzstādīšana vēlamajā vietā un laikā. Apgaismes lampu īre- lielisks risinājums dažādos svētkos.

Svarīgi minēt, ka izvēloties apgaismojumu teltī, jārēķinās, ka viena šāda dienas gaismas tipa lampa pietiekami labi apgaismos aptuveni 10m2 lielu platību. Tādā veidā ir iespējams ērti aprēķināt vajadzīgo gaismas lampas skaitu.

Gaismas lampu montāža un uzstādīšana. Padomi, kas īpaši jāņem vērā uzstādot Akurāts.lv piedāvātās gaismas sistēmas:

Jums ir jānodrošina strāvas padeve līdz teltij vai pasākuma norises vietai. Ja gadījumā strāvas avots nav pieejams – Akurāts.lv piedāvā papildus iznomāt strāvas ģeneratoru. Svarīgi minēt, ka apgaismes lampu un elektrības kabeļu montāžu un demontāžu veic Akurāts.lv  profesionālie montieri.

Akurāts.lv – izdevīgākie pasākuma aprīkojuma risinājumi tieši Jūsu pasākumam

Akurāts.lv Latvijā darbojas kopš 2005.gadā un šajā laikā jau ir kļuvis par vadošo un pieprasītāko telšu un to aprīkojuma iznomātāju Latvijas teritorijā. Savukārt, kopš 2007.gada Akurāts.lv piedāvā savus pakalpojumus un tehniskos risinājumus arī Lietuvā un Igaunijā.

Akurāts.lv klienti ir gan pašvaldības, gan lielāki un mazāki uzņēmumi, kuri kompānijas pakalpojumus izmanto gadatirgos, izstādēs, prezentācijās, koncertos, pilsētu svētkos, sporta spēlēs, kāzās un dārza svētkos. Akurāts.lv darbinieki ir pieredzējuši speciālisti, kuri konsultēs par piemērotāko risinājumu tieši Jūsu iecerētajam pasākumam. Iznomātās preces kompānijas darbinieki nogādās vēlamajā vietā un laikā, veiks to uzstādīšanu, kā arī demontēs inventāru pēc pasākuma beigām.
Izvēlieties piemērotāko gaismas lampu risinājumu un radiet neaizmirstamu noskaņu sava pasākuma norises laikā kopā ar Akurāts.lv.

AIZPILDĪT PIETEIKUMU