10x130m-1

10x130m-2

10x130m-3

10x130m-4

10x130m-5

10x130m-6

10x130m-7

10x130m-8

10x130m-9

10x130m-10

10x130m-11

10x130m-12

Jebkuru 10m platu telti /nojumi ir iespējams pagarināt ik pa pieciem metriem līdz 130m, tādejādi telts kvadratūru iespējams pielāgot Jūsu pasākumam nepieciešamajai platībai un plānotajam cilvēku skaitam. Papildus šīm teltīm pieejamas dažādu veidu sienas: klasiskās, atsietas un ar logiem.

Tehniskie parametri
Platums 10m (platums ir sadalīts divās 5m platās daļās)
Garums No 10m līdz 130m (garums ir sadalīts 5m garās daļās)
Malas augstums 2,4 m
Kores augstums 4,3 m
Malas platums 5 m
Tenta audums PVC
Krāsa balta
Rāmis anodēts alumīnija rāmis
Logi telts pieejama ar logiem

10 metrus platās Akurāts teltis ir lieliski piemērotas dažādiem pasākumiem brīvā dabā. Tās nodrošinās apmeklētāju komfortu un labsajūtu gan viesībās, gan pilsētas svētkos, festivālos, sporta svētkos un jebkurā citā pasākumā neatkarīgi no laika apstākļiem. Telts palīdzēs izvairīties no pasākuma neizdošanās lietus vai kādu citu nelabvēlīgu dabas apstākļu dēļ.

Akurāts piedāvātā telts (10 x 10 metri) ir tikai viens no mūsu piedāvājumiem, kas ietver telts nomu, piegādi un montāžu. Mēs piedāvājam arī mazākas un lielākas teltis, atkarībā no klientu vēlmēm, iespējām un nepieciešamības. Piedāvājums ir pietiekami plašs, lai ikviens atrastu sev piemērotāko.

10 x 10 metrus lielā telts ir lieliski piemērota ļoti dažādiem pasākumiem. Tai ir kvadrāta forma un tā lieliski pasargā no dažādu nelabvēlīgu laika apstākļu ietekmes. Tā ir izgatavota no tenta auduma un ir baltā krāsā. Telts rāmis ir no alumīnija. Jāpiebilst, ka telts pieejama arī ar logiem, kas ir īpaši izdevīgi, ja plānojat organizēt svinīgus pasākumus.

Telts augstums tās augstākajā punktā ir četri metri un 30 centimetri, bet telts malas augstums ir divi metri un 40 centimetri. Katra 10 metrus garā telts mala ir sadalīta divās piecus metrus garās malās.
Mūsu piedāvātā telts noma ir lielisks risinājums jebkura veida pasākuma organizēšanai. Telts, kas ir 10 x 10 metrus liela, lieliski noder gan pilsētas svētkos, gan gada tirgos, gan festivālos, sporta spēlēs un citur. Tāpat telti var izmantot arī noliktavas vajadzībām, ja nepieciešams uzglabāt mantas, bet nav pieejama attiecīga izmēra noliktava nepieciešamajā vietā.

Telts galvenā funkcija ir nodrošināt pasākuma izdošanos jebkuros laika apstākļos. Pateicoties tai pasākuma apmeklētāji jutīsies silti, sausi un komfortabli arī gadījumā, kad ārā līst vai būs cita veida nelabvēlīgi laika apstākļi.

Papildus telts nomai Akurāts arī tās piegādi un uzstādīšanu. Tas nozīmē, ka jums nebūs par to jāuztraucas un atliks vairāk laika, ko veltīt citiem ar pasākuma organizēšanu saistītiem jautājumiem. Telts montāžas ilgums ir atkarīgs no papildus izvēlētā aprīkojuma un var būt līdz pat astoņām stundām.

AIZPILDĪT PIETEIKUMU