galds_soli1_big

galds_soli2_big

galds_soli3_big

galds_soli4_big

Tehniskie parametri galdiem
Platums 80cm
Garums 222cm
Krāsa dabīgā priedes koka krāsa
Rāmis zaļš metāla saliekams rāmis
Virsma lakota priedes koka virsma
Tehniskie parametri soliem
Platums 27cm
Garums 222cm
Krāsa dabīgā priedes koka krāsa
Rāmis zaļš metāla saliekams rāmis
Virsma lakota priedes koka virsma

Ja rīkojat pasākumu ar sēdēšanu pie galdiem, rēķiniet, ka pie viena galda ērti var justies astoņas personas, t.i. pa četriem cilvēkiem katrā galda pusē.

Montāža:

Galdu un solu montāžu pēc vienošanās var veikt gan SIA Akurāts darbinieki, gan klienti paši. Galdu un krēslu salikšana ir veicama viegli un samērā ātri, jo metāla konstrukcijas kājas gan galdam, gan krēsliem nofiksējas ar klipšiem.

Solu un galdu noma

Viens no pakalpojumiem, ko Akurāts piedāvā saviem klientiem ir solu un galdu noma. Tas vienkāršs un ērts veids, kā parūpēties, lai jūsu organizētā pasākuma viesiem nebūtu jāstāv kājās. Mūsu piedāvātie galdi un soli lieliski noderēs gan privātās viesībās, gan pilsētas svētkos, gan gada tirgos, gan festivālos un citos pasākumos. Mēs piedāvājam netikai solu un galdu nomu, bet arī to piegādi un montāžu.

Papildus telšu un nojumju nomai, mēs piedāvājam arī pasākumu aprīkojumu, ieskaitot solus un galdus. Solu un galdu noma ir vienkāršs veids kā aprīkot pasākumu ar mēbelēm, lai viesiem nebūtu jāstāv kājās. Plānojot, cik galdu nepieciešams, lai pie tiem sasēdinātu visus pasākuma viesus, jāpatur prātā, ka uz soliem pie viena mūsu piedāvātā galda ērti var justies astoņi cilvēki – pa četriem katrā galda pusē.

Akurāts galdu un solu virsma ir izgatavota no dabīgā priedes koka un tam ir zaļš metāla saliekamais rāmis. Solu izmēri ir 27 x 222 centimetri, bet galdi ir 80 centimetrus plati un 222 centimetrus gari.

  • Papildus solu un galdu nomai, mēs piedāvājam arī to piegādi un uzstādīšanu.
  • Tā kā gan galdi, gan soli, pateicoties to konstrukcijai, ir viegli saliekami un izjaucami, iespējams arī tos salikt un demontēt pašiem.
  • Galdu un solu metāla konstrukcijas kājas nofiksējas ar klipšiem, kas to uzstādīšanu un demontāžu padara ātru un vienkāršu.
  • Šādā gadījumā klientam pašam ir jāatbrauc uz mūsu noliktavu pēc galdiem un krēsliem un jāaizved tie uz pasākuma vietu.

Plašāka informācija par galdu un solu nomu un šī pakalpojuma izmaksām pieejama, sazinoties ar mūsu speciālistiem, kas konsultēs gan par galdu un solu piegādi, gan pakalpojumu izmaksām.

AIZPILDĪT PIETEIKUMU