telts zvaigzne ietilpība

telts zvaigzne uzstādīšana

Gada siltie mēneši ir laiks, kad norisinās neskaitāmi festivāli, sporta spēles un tiek svinētas kāzas, kristības un izlaidumi. Līdz ar šiem svētkiem rodas vairāki jautājumi par viesu izmitināšanu, ēdināšanu, pasākuma norises vietu u.t.t. Ņemot vērā Latvijā tik ļoti mainīgos laikapstākļus, primārais ir pasākuma vietā nodrošināt ar drošu un izturīgu nojumi, kur patverties nokrišņu laikā. Labā ziņa ir tāda, ka to var izdarīt ātri un operatīvi, turklāt dažādam cilvēku skaitam. Piemēram, telts zvaigzne ir ērts risinājums vidēji lielai platībai. Mēs, pasākumu aprīkojuma serviss Akurāts, piedāvājam dažāda izmēra un formu telšu nomu lieliskai pasākuma norisei.

Zvaigznes telts - efektīvs un praktisks risinājums

Viena no mūsu pieprasītākajām teltīm ir zvaigznes telts, jo tā ir koša un pamanāma. Nojume zvaigzne ir lieliski piemērota dārza svētkiem, sporta spēlēm, festivāliem un dažādiem moto pasākumiem. Zvaigznes telts košā krāsa un nestandarta forma būs pamanāma jau no tālienes un tā pasargās no lietus gan svinētājus, gan uzkodas un inventāru. Nojume zvaigzne ir salīdzinoši viegli uzstādāma un var būt arī kā āra kafejnīcas papildinājums. Zvaigznes telts parametri:

 

Tehniskie parametri
Telts augstums 5,21m
Nosegtā lietderīgā platība 50m²
Montāžas laiks 15 min.
Krāsa pelēks/dzeltens
Audums PVC
Gabarītizmēri 16x16m
Telts izmēri transportējot PVC audums 1m²
Centrālais stienis 1,75m, 3gab.

Ja telts zvaigzne tiks izrotāta ar krāsainiem baloniem, saplaukušiem koku zariem vai košām ziedu virtenēm atbilstoši nepieciešamajai tematikai, tā radīs īpašu noskaņu Jūsu pasākumā.

Kā tiek uzstādīta telts zvaigzne?

Mūsu serviss piedāvā telšu un nojumju uzstādīšanu, bet, ja vēlaties, tad varat to darīt arī pats. Telts zvaigzne ir diezgan liela, tādēļ tā uzmanīgi jāceļ vismaz trīs cilvēkiem. Paturiet prātā, ka to iespējams uzstādīt tikai zaļajā zonā, jo zvaigznes telts spriegošanas atsaites tiek nostiprinātas ar gariem enkura tipa stieņiem, kas rūpīgi jāiedzen zemē. Nostiprināšanai varat mēģināt izmantot arī izturīgus objektus, piemēram, stabus, kokus vai ēkas.

Priekšrocības, atstājot zvaigznes telts uzstādīšanu profesionāļu rokās

Mēs, pasākuma aprīkojuma komanda ar vairāku gadu pieredzi, zinām, cik aizraujošs, bet tajā pašā laikā saspringts ir pasākuma organizēšanas process. Lai veltītu vairāk laika rūpēm par citām pasākuma niansēm, nojumju un cita nepieciešamā aprīkojuma nogādāšanu un uzstādīšanu atstājiet mūsu ziņā! Izvēloties Akurāts servisu, Jūs varēsiet neuztraukties par zvaigznes telts:

  • montāžu un demontāžu;
  • pareizu nostiprināšanu;
  • uzglabāšanu.

Telšu noma visās Baltijas valstīs

Piedāvājam iespēju iznomāt teltis ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā un Igaunijā. Viss, kas Jums atliek, ir izvēlēties vajadzīgo telti vai nojumi no mūsu plašā klāsta, un mēs to piegādāsim un uzstādīsim paredzētajā pasākuma vietā. Mūsu nomā atradīsiet 11 dažādu izmēru un formu teltis un nojumes. Teltis iespējams iznomāt gan atsevišķi, gan kopā ar papildus aprīkojumu atkarībā no tā, kādam mērķim tās paredzēts izmantot. Tāpat Jūs varat izvēlēties arī papildu grīdas segumu - plastmasas vai koka.

Sazinieties ar mums

Ja vēlaties pieteikt pakalpojuma nomu vai vairāk uzzināt par zvaigznes telts vai citu telšu uzstādīšanu, tad sazinieties ar mums pa tālruņa numuriem +371 26 338 888, rakstiet e-pastu uz info@akurats.lv vai aizpildiet pieteikumu mūsu mājaslapā!

AIZPILDĪT PIETEIKUMU