Īpaši piedāvājumi Tev vasaras saulgriežu svinībām!

Nomā telti Jāņu svinībām brīvā dabā un mēs Tev uzsauksim galdus un solus bez maksas. Nelaid garām šo iespēju!

Lūk, mūsu piedāvājums vasaras saulgriežiem brīvā dabā:

  • 5 x 5 m telts noma + galds un 2 soli bez maksas;
  • telts „Zvaigzne” noma + galds un 2 soli bez maksas;
  • 10 x 10 m telts noma + 2 galdi un 4 soli bez maksas.

Vai atradi sev piemērotāko?


Jāņu akcija ir spēkā līdz 17. jūnijam vai līdz brīdim, kamēr inventārs ir mūsu noliktavā. Nekavējies, rezervē jau šodien, zvanot uz tālruņa numuru 26 338 888, sūtot e-pastu uz info@akurats.lv vai aizpildot tiešsaistes formu mūsu mājaslapā www.akurats.lv.

Akcijas piedāvājumā nav iekļautas piegādes izmaksas, tās aprēķina individuāli katram pasūtījumam, jo atkarīgas no attāluma, kurp jānogādā aprīkojums. Montāžu nodrošina „Akurāts” komanda klienta norādītajā vietā un laikā. Tev par to nebūs jāsatraucas! Izņēmums – telts „Zvaigzne” piegādi un uzcelšanu var veikt klients pats.

Vērtīgs padoms – Jāņi bez ugunskura dedzināšanas un gaļas grilēšanas nav iedomājami, tāpēc nedrīkst piemirst par drošības pasākumiem. Ugunskuram un grilam jāatrodas drošā attālumā no telts, lai vēja nestas dzirksteles nevarētu bojāt inventāru vai izraisīt nepatīkamas situācijas svinību laikā. http://ej.uz/drosibas-pasakumi

Mēs esam pārliecināti – ja pasākumam rūpīgi gatavojas, tas vienmēr izdodas! Tāpēc jau savlaicīgi izdomā, kur svinēsi Jāņus un kādu pasākuma aprīkojumu Tev vajadzēs. Visu atradīsi pie mums – teltis, galdus, krēslus, sildītājus, piepūšamos dīvānus, dārza mēbeles, apgaismes lampas utt.

„Akurāts” komanda ar prieku sagatavos piedāvājumu, atbilstoši Tavām vēlmēm un iespējām!