Telts Noma Svinībām

Vēlies sarīkot svētkus, bet nevari atrast pietiekami lielas telpas to norisei? Telts noma svinībām būs lielisks risinājums. Ar šī pakalpojuma palīdzību pietiks vietas visiem pasākuma viesiem, turklāt nebūs jāuztraucas par to, ka lietus vai citi nelabvēlīgi laika apstākļi sabojās svinības. Izvēloties telts nomu pie Akurāts jūs varat būt pārliecināts par to, ka pakalpojums būs pieejams jebkurā vietā Latvijā, kā arī Lietuvā un Igaunijā.

Akurāts ir viens no zināmākajiem pasākumu aprīkojuma un telšu nomas uzņēmumiem Latvijā, kas darbojas arī Lietuvā un Igaunijā, sniedzot iespēju sarīkot lieliskas svinības sev un draugiem, pilsētas svētkus un pat festivālus un nodrošināt, ka to norisi neizjauc nelabvēlīgi laika apstākļi. Tieši tāpēc telts noma svinībām pie Akurāts būs lielisks risinājums gadījumā, kad vēlaties sarīkot svinības, bet nevarat atrast piemērotas telpas vai arī, ja vēlaties, lai pasākums notiktu ārpus telpām, bet to neizjauktu lietus.

Akurāts piedāvā dažādu izmēru un formu teltis, ļaujot atrast piemērotāko ikvienam pasākumam vai svinībām. Iespējams noīrēt pavisam nelielas teltis un nojumes, kuru izmērs ir mazāks par 10 kvadrātmetriem un pat tādas, kas 100 metrus garas un 20 metrus platas. Neatkarīgi no tā, vai telts nepieciešama kāzām, pilsētas svētkiem, uzņēmuma sporta svētkiem vai vienkārši ballītei pludmalē, Akurāts piedāvās labāko un piemērotāko risinājumu.

Papildus telts nomai, Akurāts piedāvā arī citu pasākumu aprīkojumu. Iespējams noīrēt arī krēslus, galdus, solus, skatuves, grīdas, sildītājus un pat dekorācijas. Tas nozīmē, ka viss nepieciešamais ir pieejams vienā vietā un jums nebūs jātērē laiks un enerģija, meklējot aprīkojumu dažādos nomas pakalpojumu uzņēmos.

Telts noma svinībām ar Akurāts ir:

  • Vienkārša;
  • Izdevīga;
  • Ļoti ērta.

Tā kā Akurāts piedāvā ne tikai nomas pakalpojumus, bet arī aprīkojuma piegādi un montāžu pirms un pēc pasākuma, padarot svinību organizēšanu daudz vienkāršāku un lētāku. Jums nebūs nepieciešams sadarboties ar neskaitāmām kompānijām par visu darbu veikšanu, samazināsies risks, ka varētu rasties pārpratumi komunikācijā, un jums būs vairāk laika, lai risinātu citus ar svinību norisis saistītus jautājumus.