Stāvgaldi un Galdauti

Arvien plašāk tiek rīkoti pasākumi, kuros viesi brīvi pārvietojas pa pasākuma telpu vai teritoriju. Šādos pasākumos ērti ir stāvgaldi. SIA „Akurāts” piedāvā stāvgaldu nomu. Galda diametrs ir 85cm un augstums 113cm. Pie viena šāda stāvgalda ērti var nostāties 4 personas.

Pasākuma laikā pie galda viesiem ir ērti apstāties, novietot dzēriena glāzi vai kafijas tasi un aprunāties ar kolēģiem vai viesiem. Stāvgaldi paredzēti dažādu prezentāciju, akciju, semināru un izstāžu pasākumiem, kā arī kāzu un dzimšanas dienu svinībām.

Stāvgaldam ir tumšas metāla kājas un matēta pelēka virsma. Tos iespējams izmantot gan bez galdauta, gan ar galdautu. Pārklājot stāvgaldus ar baltu galdautu, iespējams panākt svinīgu noskaņu. Galdautu var nostiprināt ar krāsainu lentu, ko apsien galdam ap kāju. Lentu krāsas var izvēlēties uzņēmuma logotipa krāsā vai pārējam interjeram pieskaņotā krāsā. Savlaicīgi veicot pasūtījumu, lentu krāsu toni iespējams izvēlēties jebkuru.

Akurāts pasākumu serviss nodrošina arī stāvgaldu un galdautu ātru piegādi un izvietošanu svinību vietā.

Pasūtīt pasākumu aprīkojumu un saņemt bezmaksas konsultāciju, kā arī cenu piedāvājumu var sazinoties ar SIA” Akurāts” konsultantiem pa e-pastu info@akurats.lv vai tālruni: 26338888.