BROŠŪRU AR TELŠU UN APRĪKOJUMA KLĀSTU IESPĒJAMS APLŪKOT ŠEIT.

SIA “Akurāts” ir dibināts 2005.gadā un īsā laikā ir kļuvis par vadošo telšu un pasākumu aprīkojuma iznomātāju Latvijā. Kopš 2007.gada Akurāts pasākumu aprīkojuma serviss nomas pakalpojumus piedāvā arī Lietuvas un Igaunijas teritorijā. Uzņēmuma autoparks ļauj operatīvi un precīzi piegādāt nepieciešamo pasākumu inventāru.

Akurāts pasākumu aprīkojuma serviss piedāvā dažādus telšu veidus sākot no 9 m² teltīm līdz pat 1500 m² lielām teltīm. Ikvienu telti var komplektēt un pielāgot jūsu vajadzībām – ieklāt koka grīdu, uzstādīt sienas ar vai bez logiem, ievietot galdus, krēslus, ierīkot apsildes un apgaismes lampas. Mūsu uzņēmums regulāri papildina piedāvāto preču un pakalpojumu klāstu, kā arī atjauno nomas inventāru.

SIA Akurāts ir uzkrājis lielu pieredzi, nodrošinot ar pasākumu inventāru apjomīgus mūzikas festivālus, pilsētu svētkus, izstādes, uzņēmumu jubilejas, kāzas un citus pasākumus.

Mēs lepojamies ar profesionāliem darbiniekiem, no kuriem vairāki uzņēmumā strādā kopš tā dibināšanas. Mūsu darbinieki ir zinoši un pieredzējuši speciālisti, kuri konsultēs un palīdzēs jums izvēlēties atbilstošāko telti plānotajam pasākumam, nogādās, uzstādīs un demontēs telti un pasākuma aprīkojumu Jūsu norādītā laikā un vietā. Uzņēmuma darbinieki katru gadu profesionāli pilnveidojas pieredzes apmaiņā pie sadarbības partneriem un apgūst jaunākās tendences ārvalstu izstādēs.

Uzņēmuma vīzija
SIA “Akurāts” vīzija ir kļūt par lielāko un populārāko telšu un to aprīkojuma iznomātāju Baltijas valstīs.

Uzņēmuma misija
SIA “Akurāts” misija ir piedāvāt labākās teltis un telšu tehnisko aprīkojumu, kā arī nodrošināt teicamu telšu montāžas servisu, lai ikviena klienta pasākums būtu izdevies.

“Akurāts” pasākumu aprīkojuma serviss!