kresli

kresli2

kresli3

Tehniskie parametri
Platums 450mm
Garums 800mm
Krāsa melna
Rāmis gaiši pelēks, metāla
Uguns izturības klase M3

Montāža:

Krēslu montāžu/demontāžu veic Sia Akurāts darbinieki.

Viens no pakalpojumiem, ko piedāvā Akurāts, ir pasākumu krēslu noma. Mēs piedāvājam dažādu veidu krēslus, kas lieliski iederēsies ikvienā pasākumā, nodrošinot apmeklētāju komfortu un ērtības. Krēslu noma ir arī lielisks veids, kā ietaupīt gadījumos, kad nepieciešami krēsli tikai īpašiem gadījumiem, jo tie nav jāiegādājas un jāmaksā ir tikai par to laiku, kad krēsli patiešām ir nepieciešami.

Mūsu piedāvātā krēslu noma ir piemērota ikvienam pasākumam, kur apmeklētājiem nepieciešams apsēsties kaut vai uz neilgu laiku – kāzām, banketiem, festivāliem, sporta spēlēm un citiem. Akurāts piedāvājumā ietilpst trīs dažādu veidu krēsli, ļaujot ikvienam atrast piemērotāko risinājumu.

Viegli pārvietojami, melni krēsli

kresli3Vienkāršākais no mūsu krēslu nomas piedāvātajiem krēslu veidiem ir vienkārši, melni, vieglu pārvietojami krēsli. Šie krēsli ir universāli, jo to vienkāršais izskats iederēsies ikvienā pasākumā.

  • Krēsli ir ērti pārvietojami, un nepieciešamības gadījumā, tos var ērti novietot telpas malās, atbrīvojot vietu dažādām aktivitātēm.
  • Šie krēsli ir melnā krāsā ar gaiši pelēku metāla rāmi.
  • Krēslu garums ir 80 centimetri, bet platums – 45 centimetri.

Banketu krēsli

banketu-kresli-2Otrs krēslu veids, ko piedāvā Akurāts krēslu noma ir banketu krēsli. Tie ir izgatavoti no mīksta materiāla, nodrošinot lielisku komfortu pasākumos, kur krēslā nepieciešams pavadīt ilgāku laiku. Krēsli ir melnā krāsā ar gaiši pelēku metāla rāmi.

Bāra krēsli

bara-kresli-3Trešais no mūsu krēslu nomas piedāvātajiem krēslu veidiem ir gaumīgie bāra krēsli, kas lieliski iederēsies vakara pasākumos, bāros un festivālos. Akurāts bāra krēsli:

  • ir gandrīz 80 centimetrus augsti, tumši pelēki krēsli ar gaišu metāla rāmi.
  • Krēslu diametrs ir 32 centimetri.

Krēslu noma ir lielisks risinājums gadījumos, kad krēsli nepieciešami uz salīdzinoši neilgu laiku. Iznomāt krēslus uz pasākuma laiku ir daudz lētāk nekā tos iegādāties, turklāt tas ir ērti un vienkārši – jums atliek tikai sazināties ar Akurāts darbiniekiem un pasūtīt nepieciešamo krēslu skaitu. Mūsu speciālisti palīdzēs jums izvēlēties atbilstošāko krēslu veidu un skaitu.

Turklāt, lai pasākumu organizēšanu padarītu vēl vienkāršāku, mēs piedāvājam arī krēslu piegādi un montāžu pirms un pēc pasākuma.

Krēslu nomas izmaksas ir atkarīgas no krēslu veida, skaita un nepieciešamā lietošanas laika.

PILDYTI PARAIŠKĄ