garderobe

spogulis

Garderobe

Akurāts pasākumu aprīkojuma serviss piedāvā garderobi jebkurā vietā, laikā un telpā. Neatņemama garderobes sastāvdaļa ir drēbju pakaramais, spogulis un necaurspīdīgas starpsienas.

Drēbju pakaramais

Vienkāršs, stabils un tajā pašā laikā funkcionāls drēbju pakaramais statīvs. Pateicoties ritentiņiem, viegli pārvietojams telpā. Rāmis no krāsota tērauda. Komplektā pleciņi 400-480personām. Pleciņu skaits uz viena statīva ap 25-30 gab. Drēbju pakaramais statīvs ir 2.05m garš un 1,60m augsts.

Spogulis

Spogulim ir gaiši pelēks, stabils metāla rāmis ar regulējamām kājām. Spoguļa kājas iespējams noregulēt, lai uz nelīdzenas grīdas tas nešūpotos. Spogulis paredzēts novietošanai telpās un arī ārpus tām. Spogulis ir 1,50m augsts un 0,40m plats. Šajā spogulī viesi un mākslinieki ieraudzīs cik labi izskatās pirms pasākuma vai uzstāšanās.

Starpsiena

Lai nodalītu ģērbtuvi no pārējās telpas vai sadalītu to daļās labi noderēs necaurspīdīgās starpsienas. Starpsienas ir 1,60m augstas un 2,05m garas. Tās var izvietot pēc vajadzības un viegli pārbīdīt, jo ir uz ritenīšiem. Starpsienas ir melnas un necaurspīdīgas.Tās iespējams izmantot arī, piemēram, kā fotogrāfēšanās fonu, vai aizsegu kādam objektam, kuru atklāj tikai pasākuma kulminācijas brīdī.

PILDYTI PARAIŠKĄ