banketa-kresls

banketu-kresli-2

banketu-kresli-3

Tehniskie parametri
Krāsa melns ar dzelteniem punktiņiem
Rāmis tumši pelēks metāla rāmis

Montāža:

Akurāts pasākumu serviss piedāvā ērtus un skaistus krēslus banketam, konferencei vai citam pasākumam. Krēsls sastāv no metāla rāmja un mīkstām polsterētām virsmām. Krēsla rāmis ir tumši pelēkā krāsā, polsterētās auduma daļas ir melnas ar dzelteniem punktiņiem. Krēsls ir 45centimetrus plats, tas ir ērts, arī tad ja uz tā jāsēž ilgstoši. Krēsla izskats ir elegants un vienkāršs, tas labi iederas dažāda dizaina telpās. Krēslus var lietot arī āra apstākļos, mūsu piedāvātajā teltī. Banketu kresli ir stabili um izturīgi. SIA Akurāts var nodrošināt krēslus vairākiem simtiem viesu. Kāzām vai īpaši svinīgiem banketiem piedāvājam arī krēslu pārvalkus. Banketu krēslu pārvalki izskatās svinīgi un piešķir pasākumam īpašu noskaņu. SIA Akurāts banketu krēslu kājām ir speciāli paliktņi, lai neskrāpētu grīdu.

Lai pasūtītu banketu krēslus ir jāzin nepieciešamais skaits, piegādes vieta, ēkas stāvs, piegādes laiks, demontāžas laiks, kā arī tēlruņa numurs kontaktpersonai pasākuma vietā. Pasūtot banketa krēslus ir jāinformē par nepieciešamību izkārtot krēslus, lai ieplānotu laiku un darbaspēka resursus uzdevuma veikšanai. Banketa krēslu kārtošana aizņem zināmu laiku, taču SIA Akurāts speciālisti to izdarīs ātri un kvalitatīvi.

Izvietojot banketa krēslus telpā būtu jārēķina viens kvadrātmetrs uz divām sēdvietām, kā arī jāparedz vairākas ejas, lai apmeklētāji ērti nokļūtu līdz savai krēslu rindai. Banketa krēslus var izkārtot arī aplī ap mūsu piegādātajiem apaļajiem banketu galdiem vai ap apaļajiem galdiem.Ja telpā, kurā ir izvietoti banketu krēsli, vēlāk paredzētas citas aktivitātes, krēslus iespējams operatīvi salikt vienu virs otra, tādā veidā atbrīvojot telpu. Ja vēlaties krēslu izvietot teltī ir ieteicams izvēlēties koka grīdu ,lai krēslu kājas neduras zemē. Krēslus piegadājam jebkurā vietā Latvijā un Eiropas savienībā.

Lai pasūtītu banketu krēslus svinībām zvaniet mums pa tālruni: +37126338888 vai rakstiet uz e-pastu: akurats@akurats.lv, vai arī aizpildiet pasūtījuma formu.

PILDYTI PARAIŠKĄ